Imagini de la Powwow-ul din Timisoara, 31 august 2002
Inițiatorul discuției: Emanuel Bod
Emanuel Bod
Emanuel Bod  Identity Verified
Local time: 02:24
din engleză în română
+ ...
Feb 26, 2003

Dragi colegi,



Acum puteti vedea citeva imagini de la Powwow-ul din Timisoara, 31 august 2002. Am fost putini participanti dar am abordat subiecte extrem de interesante.



Linkul direct la imagini este:



http://www.proz.com/?sp=event/powwow_reports_view#196



Sper ca la urmatorul Powwow din Romania (in aprilie la Cluj-Nap
... See more
Dragi colegi,



Acum puteti vedea citeva imagini de la Powwow-ul din Timisoara, 31 august 2002. Am fost putini participanti dar am abordat subiecte extrem de interesante.



Linkul direct la imagini este:



http://www.proz.com/?sp=event/powwow_reports_view#196



Sper ca la urmatorul Powwow din Romania (in aprilie la Cluj-Napoca) sa ne stringem cu mult mai multi pentru ca acolo se va discuta viitorul profesiei noastre...



See you there,

Emanuel



PS Am facut o incurcatura si apare ca fotografiile se refera la powwow-ul din decembrie 2001 tot de la Timisoara, dar ele sunt de fapt de la cel din august 2002.



PS 1 Am trimis si o fotografie de la Powwow-ul de la Cluj din octombrie 2002, dar inca nu a aparut pe Proz. Sper sa fie vizibila in curind.

Collapse


 


Pentru acest forum nu a fost numit niciun moderator.
Pentru a raporta încălcarea regulilor site-ului sau pentru a solicita asistență, vă rugăm să contactați personalul site-ului »


Imagini de la Powwow-ul din Timisoara, 31 august 2002






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »