Pałłałowa Platyna
Inițiatorul discuției: Magda Dziadosz
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Polonia
Local time: 03:20
Membru (2004)
din engleză în poloneză
+ ...
Apr 15, 2004

Rozkwitły nam w Prozie słoneczniki i gerbery w związku z wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na wiosenną promocją platynowego członkostwa.

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).
Do tej pory już 9 osób dołączyło do grupy tych, dzięki którym ProZ.com istnieje i się rozwija

Wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać się do mnie (mailem, przez profil).

Magda
Moderator ProZ.com
Collapse


 
anula
anula  Identity Verified
Polonia
Local time: 03:20
din engleză în poloneză
+ ...
spóźniona platynowiczka Apr 15, 2004

[quote]Magda Dziadosz wrote:

Przy tej okazji chciałam przypomnieć wszystkim, którzy uczestniczyli w naszych dotychczasowych (już dziesięciu?) pałłałach, że do końca kwietnia trwa i dla nich specjalna promocja, zgodnie z ogłoszeniem na Powwow Boardzie. Pałłałowicze mogą zakupić członkostwo już za 250PLN (lub 200PLN + 4000 brownisiów).

Cieszę się, że oferta jest aktualna, bo z powodu wyjazdu świątecznego nie mogłam wybrać się do banku z przelewem! Obiecuję poprawę JUTRO!


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatorii acestui forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pałłałowa Platyna






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »