Oglašavanje stalnih radnih mjesta vezanih uz prevoditeljstvo
Автор темы: continuum
continuum
continuum
Хорватия
Local time: 23:41
английский => хорватский
+ ...
Nov 4, 2006

Znam da ovaj forum načelno nije mjesto za job-related postove, no budući da standardni Proz.com obrazac nije nimalo prilagođen oglašavanju stalnih pozicija, zanima me ima li interesa/tolerancije da se u takvim situacijama eventualno ovdje pošalje link na drugdje objavljeni oglas.

Pod pretpostavkom da bi to možda moglo biti od koristi nekome od Prozovaca ili njihovih znanaca/prijatelja, nadam se da istup te vrste ne bi bio dočekan "na nož", ali u svakom slučaju ne bih ništa
... See more
Znam da ovaj forum načelno nije mjesto za job-related postove, no budući da standardni Proz.com obrazac nije nimalo prilagođen oglašavanju stalnih pozicija, zanima me ima li interesa/tolerancije da se u takvim situacijama eventualno ovdje pošalje link na drugdje objavljeni oglas.

Pod pretpostavkom da bi to možda moglo biti od koristi nekome od Prozovaca ili njihovih znanaca/prijatelja, nadam se da istup te vrste ne bi bio dočekan "na nož", ali u svakom slučaju ne bih ništa takvo činio ako nekoga smeta i/ili nikoga ne zanima... Javite što mislite.

Pozdrav svima,
Kristian
Collapse


 
continuum
continuum
Хорватия
Local time: 23:41
английский => хорватский
+ ...
Автор темы
Linkovi Nov 8, 2006

OK, protumačit ću šutnju kao prešutno odobravanje, a budući da trenutačno imamo otvorenu poziciju voditelja lokalizacijskih projekata (Localization Project Managera), zainteresir... See more
OK, protumačit ću šutnju kao prešutno odobravanje, a budući da trenutačno imamo otvorenu poziciju voditelja lokalizacijskih projekata (Localization Project Managera), zainteresirani mogu baciti pogled na:

http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?entityId=e672f6e544d8c8d5e385f4a29e81176a

odnosno na http://www.continuum.hr/z_lpm.htm

Hvala svima – na toleranciji, širenju ove informacije ili javljanju na oglas (ili svemu navedenom).
Collapse


 


На этом форуме нет отдельного модератора.
Если вы хотите доложить о нарушении правил сайта или нуждаетесь в помощи, просим связаться с персоналом сайта »


Oglašavanje stalnih radnih mjesta vezanih uz prevoditeljstvo






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »