Серія паспорту?
Thread poster: Evite
Evite
Evite
Ukraine
Dec 27, 2015

Шановні добродії, мені потрібно заповнити «Tax Information» на англійській в електронній формі на сайті, там є пункт, де потрібно вказати номер платника податків або щось на зразок цього. ІН в мене немає, але є штамп в українському паспорті, що замість нього використовується серія... See more
Шановні добродії, мені потрібно заповнити «Tax Information» на англійській в електронній формі на сайті, там є пункт, де потрібно вказати номер платника податків або щось на зразок цього. ІН в мене немає, але є штамп в українському паспорті, що замість нього використовується серія і номер паспорта. А серія — це ж дві українські літери. Їх потрібно писати в електронній формі кириличними чи транслітерувати? ВЛ4565—>VL4565?
P.S. Я маю сумніви щодо підтримки цієї форми кириличних літер. Боюсь, щоб на виході замість літер не зʼявилося два знаки питання: ??4565.

[Edited at 2015-12-27 15:21 GMT]

[Edited at 2015-12-27 15:22 GMT]
Collapse


 
Vadim Kadyrov
Vadim Kadyrov  Identity Verified
Ukraine
Local time: 20:34
English to Russian
+ ...
Я маю сумніви, Dec 28, 2015

що ті, хто отримає таку інформацію, будуть звертатись у податкові органи України за підтвердженням наданої інформації (хоча не виключаю цього, бо не знаю, куди ви подаєте документи).

У будь-якому випадку, ви завжди зможете надати пояснення щодо того, що ваш номер плат�
... See more
що ті, хто отримає таку інформацію, будуть звертатись у податкові органи України за підтвердженням наданої інформації (хоча не виключаю цього, бо не знаю, куди ви подаєте документи).

У будь-якому випадку, ви завжди зможете надати пояснення щодо того, що ваш номер платника податку має кириличні символи, та що вони мають відповідні еквіваленти латиницею.

Якщо це - документи у посольство, то там, напевно, знають, що в Україні використовують кирилицю. Більше того, це, напевно, єдине місце, де можуть теоретично виникнути питання до податкової (що, звісно, дуже малоймовірно).

В усіх інших випадках ніхто нічого перевіряти не буде та, звісно, не буде займатися порівнянням кирилиці та латиниці. Що не виключає того, що вас можуть попросити показати оригінал номеру платника податку.

Взагалі-то кажучи, такі питання дуже забюрократизовані у країнах колишнього СРСР. На заході, як підказує мені мій досвід, все трошки простіше.

Я б вказав латинські літери.

P.S. Я, звісно, надавати неправдиву інформацію не закликаю.

[Edited at 2015-12-28 07:40 GMT]

[Edited at 2015-12-28 07:41 GMT]

[Edited at 2015-12-28 07:41 GMT]
Collapse


 
Nelli Chernitska
Nelli Chernitska  Identity Verified
Local time: 20:34
German to Russian
+ ...
Для німців... Dec 28, 2015

усілякі реквізити, шифри передаю кирилицею, як в оригіналі. І навпаки, з німецької на українську передаю латиницею.
Нарікань та зауважень досі не було.
Жодного разу не стикалася з тим, що відображення некоректне.
Для певності можна їх вставляти, не переходячи на іншу розкладку клавіатури, а з основної таблиці кирилічних символів.
Транслітерувати, на мій погляд, не можна, бо подальший пошук в БД не дасть результату.

[Редактировалось 2015-12-28 08:20 GMT]


 
Evite
Evite
Ukraine
TOPIC STARTER
Теж Dec 29, 2015

не думаю, що це якось будуть перевіряти. Це для податкової форми W-8, що б мене не вважали резидентом США і не обклали 30% податком. Спочатку написав обидва варіанти. Потім, все ж написав їм, відповіли, що потрібен трансліт, оскільки «дані будуть передані в IRS»

 
Anna Ivanchenko
Anna Ivanchenko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 20:34
Member (2009)
English to Russian
+ ...
Я для цієї податкової форми... Jan 11, 2016

... взагалі завжди використовую номер закордонного паспорту, і питання кирилиці/латиниці відпадає саме по собі.

 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
цікаво... Aug 13, 2019

Evite wrote:

Шановні добродії, мені потрібно заповнити «Tax Information» на англійській в електронній формі на сайті, там є пункт, де потрібно вказати номер платника податків або щось на зразок цього. ІН в мене немає, але є штамп в українському паспорті, що замість нього використовується серія і номер паспорта.


цікаво... а яким чином роблять такий запис в нових ай-ді картках?


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Серія паспорту?







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »